20.8 C
Скопје
20:49 - 15 април, 2024

Лозано: Да не се разбереме погрешно, не сум на ничија страна! (ВИДЕО)

„Не сум на ничија страна, политиката нека остане на политичарите“ – вака Влатко Лозаноски изјави за естрадниот магазин „Бекстејџ“ по бурата од реакции во врска со неговата изјава од пред неколку дена во Белград.

Да потсетиме, Лозано кој важи за нашиот најдобар и најпопуларен пејач во земјава, во понеделникот на музичките регионални награди „МАЦ“ кои се одржаа во Белград кажа дека доаѓа од Македонија.

Тој во интервјуто за естрадниот магазин потенцираше дека не е на ничија страна и дека го кажал само тоа што го чуствува.

Погледнете го неговото цело интервју:

Слични објави

(Фото) „Јас се женам, сите се твои!“: Сергеј Трифуновиќ објави фотографијa со татко си и 23 години помладата свршеница

Еспресо

(Видео) „Она кога Саша Поповиќ ќе те вози!“: Постапката на креативниот директор на „Гранд“ предизвика лавина коментари

Еспресо

Се огласи сопругата на Џенан Лончаревиќ по веста за разводот: „Сака да ме исфрли од домот, купи стан за љубовницата“

Еспресо

(Фото) „Прекрасен викенд“: Роберт Билбилов и Лејла Рамковска уживаа во Грција

Еспресо

(Фото) Вељко Ражнатовиќ се расоблече, стомачните мускули во преден план: „Тигарска крв“

еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ во Хрватска изнајмила чист луксуз: Хотелот дневно го плаќа 12.000 евра

Еспресо
Се вчитува....