39.8 C
Скопје
17:02 - 19 јули, 2024

(Видео) Конечно „уловена“ со своето момче: Теодора Џехверовиќ ужива на плажа со словенечкиот кошаркар

Познатата пејачка и поранешна учесничка на реално шоу, Теодора Џехверовиќ конечно е „уловена“ во друштво на своето ново момче. Имено, таа е видена како ужива на плажа со згодниот кошаркар Матиц Ребец, со кој јавноста долго време ја поврзува.

Иако Теодора никогаш не ги потврди овие наводи, Теодора сега е фотографирана како лежерно муабети со популарниот кошаркар додека тие се сончаат со извајаните тела на плажа.

Инаку, ова не е првпат пејачката и кошаркарот да се видат заедно. Тие се фотографирани пред четири дена на белградскиот аеродром. Теодора Џехверовиќ се враќала од настап, а откако го земала багажот се упатила на паркингот каде ја чекал нејзиниот партнер, словенечкиот кошаркар Матиц Ребец.

@miiijci paparazzo lov #fyp #foryoupage #foryou #teodoradzehverovic #split ♬ Čuka – Teodora

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....