33.8 C
Скопје
19:07 - 22 јули, 2024

(Видео) Шок среде настапот на Десингерица: Обожавател му го лижеше стапалото на српскиот рапер

Српскиот рапер Драгомир Деспиќ, попознат како Десингерица, не престанува да ја интригира јавноста од самиот почеток, откако зачекори на јавната сцена.

Имено, тој се прослави со настапите удирајќи ги луѓето со патики, палејќи моторни пили и полевајќи ја публиката со вода… Меѓутоа, сега се појави видео кое повторно ги шокираше сите и се чини дека раперот се надмина себеси.

Имено, за време на еден од настапите на Десингерица, тој како што тоа обично го прави, ја стави ногата на челото на една обожавателка, а едно момче од публиката ги остави во шок сите присутни кога почна да му го лиже стапалото.

Непредвидената ситуација го изненади и самиот Десингерица, кој беше видно запрепастен.

Видеото набрзо почна да се шири на социјалните мрежи и стана вирално, а коментарите не престануваа.

 

Слични објави

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо
Се вчитува....