5.8 C
Скопје
05:08 - 27 февруари, 2024

(Фото) Теодора Џехверовиќ го „запали“ Инстаграм: Пејачката со минијатурно бикини среде пустина

Младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ (26) на социјалните мрежи сподели серија фотографии од нејзиното егзотично патување, кои веднаш предизвикаа лавина коментари.

Џехверовиќ позираше подмачкана со масло за тело во пустина, облечена во минијатурно бикини, каубојска капа и чизми. Сликите од Дубаи веќе собраа 80.000 лајкови, а коментарите под објавата на Теодора не престануваат.

„Зошто не си вака во живо?“; „Доминација“; „Гази ме со каубојките“, се само дел од различните коментари кои можат да се најдат.

Инаку, Теодора неодамна конечно беше фатена со своето момче, кошаркарот Матиц Ребец.

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....