38.8 C
Скопје
16:37 - 19 јули, 2024

(Фото) Милица Тодоровиќ само во долен дел од бикини и прстени раката: Ова никој не го очекуваше од неа!

Милица Тодоровиќ се најде во јавноста поради раскинувањето со нејзиното момче, поранешниот модел Лазар Граниќ, по што ги спакува куферите и отпатува за Египет.

Изгледа дека по раскинувањето Милица е поактивна од било кога на социјалните мрежи и често објавува жешки фотографии од одмори, што го направи и овој пат.

Имено, пејачката го сликала бутот на кој се гледа тетоважа од морска ѕвезда, а во рамката имало само тенко црно бикини, нејзината рака со прстени и морето во позадина.

Познато е дека пејачката ја доведе својата линија до совршенство, а сега со гордост објавува провокативни фотографии на кои може да се забележи.

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....