39.8 C
Скопје
17:10 - 19 јули, 2024

(Фото) Момче ја истетовира Јелена Карлеуша: На целата нога го има ликот и текстот на поп дивата

Едно момче реши на оригинален начин да им покаже на сите колку ѝ се восхитува на музичката ѕвезда.

Јелена Карлеуша има армија обожаватели кои љубовта кон неа ја изразуваат на различни начини. Едно момче кое мисли дека популарната ЈК е посебна во секој поглед, сакаше да покаже колку ја цени, па го истетовира нејзиниот лик и стих од хит песната „Карма“.

– Кармата е кучка, јас сум поголема – пишува покрај портретот на музичката ѕвезда што сега ја краси ногата на овој млад човек.

Тој сподели фотографии од тетоважата во тек, но и од финалниот изглед, од кој е многу задоволен.

– Руската рака не може да го измами таткото на мајсторот. Денешниот проект беше само таа. Од безброј причини сакав нејзиниот лик и дело да бидат дел од моите тетоважи. Затоа што таа е посебна во сѐ – напиша тој под фотографијата.

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....