12.8 C
Скопје
22:03 - 27 февруари, 2024

(Фото) Мелина не е со Харис неколку месеци: Навечер сама излегува од семејната вила

Неодамна во медиумите одекна веста дека по 22 години љубов Мелина и Харис Џиновиќ се разведуваат, поради што во последно време се честа мета на папараците.

Иако веста беше објавена пред само неколку дена, двајцата не работат со месеци, поради што беа следени од разни екипи.

Мелина во изминатите пет месеци, според тимот на „Папарацо лов“, често навечер излегувала од семејната вила во Сењак, и се посветувала на тренинзите.

Во последните месеци папараците речиси никогаш не ја фатија со Харис, а покрај теретаната и бутикот што го поседува, таа најмногу посетуваше барови навечер.

Инаку, Харис и Мелина Џиновиќ ја започнаа својата емотивна врска во далечната 2002 година и добија две деца, синот Кан и ќерката Џина. Тие се венчаа 12 години подоцна.

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....