17.8 C
Скопје
01:22 - 20 мај, 2024

(Фото) Јована Јеремиќ во ВИП ложа на Маракана: Водителката сочно се бакнуваше со дечкото пред сите

Водителката Јована Јеремиќ повторно привлече големо внимание во јавноста со своето појавување на дербито на Маракана со нејзиниот партнер Драган Станковиќ.

Како и секогаш, Јована беше во центарот на вниманието, а овојпат со својата појава го привлече вниманието на многубројните посетители на стадионот „Црвена звезда“.

Во огнено црвен фустан кој ја истакна нејзината фигура, Јована уживаше во фудбалската атмосфера од ВИП ложата, гледајќи го натпреварот на два големи ривали.

Придружувана од нејзиниот партнер Драган Станковиќ, нивната интимна атмосфера не ја пропуштија внимателните набљудувачи, а нивните сочни бакнежи ја „зачинија“ вечерта.

Инаку, Јована не се декларираше како навивач на Црвена звезда или на Партизан, но пред три години на прашањето за кого навива, таа одговорила: „Не навивам за никого, не познавам ниту еден фудбалер, сите се чудат кога ќе го кажам тоа, единствено нешто што не го разбирам е фудбалот! Навивам за репрезентацијата! Можеби некој треба да ме однесе на мечот, за да видам, тоа би било искуство за мене, да ми се дадат две страни и да видиме што ќе биде!“.

Слични објави

Ера Ојданиќ заврши во болница: Пејачот е итно хоспитализиран, закажана му е операција

Еспресо

(Фото) Салма Хајек на Кански филмски фестивал, неверојатно секси: Црн светликав фустан со голи рамена

еспресо

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо

На победникот на Евровизија Немо му е одземен кристалниот микрофон: „Не знам каде е сега“

еспресо

На Цеца ѝ се слоши среде концерт: „Немав кислород“

еспресо

Ѕвездено време на хороскопските знаци: Ова се вашите судбоносни години од животот

еспресо
Се вчитува....