14.8 C
Скопје
07:19 - 26 септември, 2023

(Фото) Хрватската „навивачка“ Ивана Нол непрепознатлива во живо: „Не е животот Инстаграм…“, од целулитче до распуштено стомаче

Популарната хрватска старлета Ивана Нол која стана популарна како најжестока навивачка на трибините на СП во Катар, позирајќи во сески изданија со хрватски дрес и во костими за капење со „шаховница“, „уловена“ е на една од хрватските плажи во сосема природно издание.

„Не е животот Инстаграм“, напиша еден корисник на Твитер, постирајќи фотографии од „реалната“ Ивана.

Не треба да се анализираат фотографиите за да се сфати колку Нол употребува фотошоп кога постира фотографии на Инстаграм, правејќи да ѝ се воодушевуваат бројните нејзини следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Реалноста, сепак, е друга…

Малку целулитче, спуштен стомак, па дури и мал подбрадок…Впрочем, што има лошо во тоа да се биде природен, ама и таков да се претставите пред светот.

Сепак, „фабриката за соништа“ продолжува, и во меѓувреме, од „работилницата“ на Нол пристигнаа нови фотографии кои ве тераат да (ја) сонувате.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

 

Слични објави

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Европската комисија донесе забрана – американската Букинг и шведската е-Травели не може да се спојат, ќе рипнат цените во хотелите

еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо

(Видео) Ѕвездата на Гранд Славица Ангелова ја испеа својата прва песна „Руже и крв“

еспресо
Се вчитува....