Џенифер Лопез прошета во секси чизми преку колена, а кога ќе ја видите сликата ќе ви стане јасно зошто сите погледи се вперени кон неа (ФОТО)

Латино дивата Џенфиер Лопез со своите 50 години привлекува повеќе внимание во јавноста од кога било досега.

По настапот на популарната Џеј Ло на Супер Боул, филмот „Bombshell“ во кој глуми стриптизерка и најновиот ангажман во модната куќа „Версаче“, фотографите го следат буквално секој чекор на славната пејачка.

За еден деловен состанок, на кој Лопез присуствуваше заедно со својот вереник Алекс Родригез, таа облече секси комбинација, која папараците веднаш ја забележаа на улиците во Беверли Хилс.

Фото: Профимедиа

Кафеавиот фустан, Џеј Ло, го комбинираше со доминантни длабоки чизми на модната куќа „Блмаин“.

На целата комбинација доминираа токму кафеавите чизми на штикла кои одеа преку колена. 

Впечатливите чизми имаа висока златна штикла, а пејачката изгледот го комплетираше со чанта од модната марка „Шанел“, наочари за сонце и прекрасен накит.

Слични објави

Како до помалку расправии во бракот?

Igor

Идеална посна вечера: Потпечена палента со компири

Igor

Таа и е пример: На овој член од кралското семејство му се восхитува Викторија Бекам! (ФОТО)

Igor

„Ова е за во затвор“: Бекам повторно ја бакнува ќерката во уста (ФОТО)

Igor

Ја чува плажата на Миконос: Вака познатиот Мич ужива на грчкиот остров со 28 ГОДИНИ ПОМЛАДАТА ИЗБРАНИЧКА!

Igor

ВО СЕКСОТ Е ДОЗВОЛЕНО: Што обичната жена може да научи од проститутките

Igor

Остави Коментар

4 × оне =

Слични објави

Ѕвездата на „ПЕДЕСЕТ НИЈАНСИ СИВА“ веќе го нема својот заштитен знак

Igor

Дневен хороскоп за 26.01.2020 – Погледнете што велат ѕвездите за вас!

Васко Спасоски

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Ќерката на Цеца го прослави роденденот на Миконос (ФОТО)

Igor

Памела Андерсон демантираше дека поранешниот сопруг ѝ ги платил долговите, но откри колку навистина ѝ дал!

Васко Спасоски

Свадба за паметење: Се ожени познатиот хармоникаш Војче Петрушев (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски