Прекрасната ќерка на „Вујо Мајсторе“ (ФОТО)

Славниот ракометар и поранешен тренер на Вардар, Веселин Вујовиќ, има прекрасна ќерка!

View this post on Instagram

👨‍👩‍👧

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on

Вујовиќ е легендарен југословенски репрезентативец, а сега тренер на Загреб, кој е исклучително приврзан за неговата ќерка Бојана, но и таа за него.

View this post on Instagram

#aboutlastsummer ☀️

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on

Тоа може да се види и по нивните слики на Инстаграм. Често може да се најдат слики од прегрнатите татко и ќерка.

Меѓутоа, фотографиите на дружтвената мрежа разочараа многумина мажи, бидејќи Бојана е зафатена и среќно заљубена.

View this post on Instagram

All I want 🎁❤️

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on

View this post on Instagram

🐻❤️

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on

View this post on Instagram

🌴

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on

Слични објави

Шокантната исповед на Бела Хадид за првиот човек на Викторија Сикрет го затресе светот: „Ме тераше да ги соблечам гаќичките“

Еспресо

Мадона се „журкаше“ во Тел Авив

Igor

Дневен хороскоп 19.09.2019 четврток

Igor

Здрави протеински појадоци со јајца од рерна

Igor

Имаат преголеми очекувања: Овие хороскопски знаци избрзуваат во љубовните односи

Еспресо

Списание на БЕРЛУСКОНИ објави скандалозни фотографии од КАМИЛА ПАРКЕР-БОУЛС

Igor

Остави Коментар

13 + седумнаесет =

Слични објави

Австралиската Ким Кардишијан е помеѓу најпопуларните фитнес блогерки на светот (ФОТО)

Еспресо

Необична фантазија од вкусови: Медено пилешко со сланина – идеален ручек за викенд!

Igor

СО СЕБЕ НОСИ 230 КУФЕРИ: Џеј Ло за овој пат се подготвувала СО ГОДИНИ, а има и посебни услови

Igor

Пуштен новиот сингл на Антониа Гиговска

Igor

ПРЕКРАСЕН ЛЕТЕН ВКУС: Торта со лубеница и наполитанки (РЕЦЕПТ)

Igor

Бојан Маровиќ и Тијана Дапчевиќ: „2 CELLOS“ на наш начин! (ФОТО)

Еспресо