Џастин Бибер ги запрепасти фановите со оваа фотографија! (ФОТО)

Џастин Бибер ги шокираше обожавателите во своето најново издание. Всушност, пејачот на друштвената мрежа Снепчет, позираше со филтери, па дури и се нашминка. Тој „стави“ маскара и розов кармин, па таков ја објави фотографијата.

Profimedia

Многумина се испланишија, но подоцна сфатија дека станува збор само за филтер кој додава шминка.

Instagram

На Инстаграм тој исто така откри како си го пополнува времето додека лета со својата сопруга Хејли во приватен авион.

Слични објави

Дневен хороскоп за 26 март 2019, вторник

Igor

Длабок шлиц и голо рамо: Атрактивната Сања Кужет (ФОТО)

Igor

Секси Дона од „Чувари на плажата“ на 51 години се соблече скроз гола и се поли со… (ФОТО)

Васко Спасоски

СЕ МАЖИ ЌЕРКАТА НА ЛЕНИ КРАВИЦ: На свадбата бил и Џејсон Момоа со храбар моден избор (ФОТО)

Igor

Бебе Реџа со порака: МОЈА ВАГИНА, МОЈ ИЗБОР

Igor

Се дружи со овците и кокошките: Сандра Африка „избега“ во село! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар