20.8 C
Скопје
04:42 - 15 јули, 2024

(Видео) Прво огласување на Драган Станковиќ по пожарот! Партнерот на Јована Јеремиќ е шокиран: Турбулентно е на пекарскиот пазар, властите нека истражат

По пожарот што рано утринава го зафати целиот погон на неговата пекарница, Драган Станковиќ вели дека е среќа што нема жртви.

Трет по ред пожар во пекарата на познатиот српски бизнисмен Драган Станковиќ избувна рано утринава, пожарот брзо беше изгаснат, а надлежните служби работат на откривање на причината за пожарот.

– Некаде околу три часот добив повик дека во објектот избувнал пожар. Кога стигнав имаше огромен пожар, за среќа нема повредени и тоа е најважното. Има многу материјална штета, ќе видиме која е причината и толку – рече Драган, а на изјавата на Јована дека имале најави дека тоа ќе се случи, нејзиниот партнер рече:

– Не би зборувал за тоа, на пекарскиот пазар е прилично турбулентно и има низа настани кои не се чесни или спортски што се однесува до пазарната игра, но нека истражат надлежните органи – заклучува Драган за српски „Пинк“.

Слични објави

(Фото) Џенифер Анистон и Рис Витерспун критикувани за „брчките и порите“: Демек без шминка, а фотошопирани

еспресо

(Фото) Секси и на 52 години: Нина Бадриќ го покажа згодното тело на Миконос

Еспресо

Колку заработува Јована Јеремиќ за еден час: Повеќе од просечна македонска плата

еспресо

(Фото) Дарко Лазиќ јаде палачинки и не дише! Неговата сопруга го снимила и го осудила за тоа што го направил

Еспресо

Дојде дури од Москва да го крсти внукот на Цеца Ражнатовиќ: Владика, епископ и кум од Кипар

еспресо

(Видео) Ален Исламовиќ во инвалидска количка: Но и тоа не го спречува да настапи на сцена

еспресо
Се вчитува....