21.8 C
Скопје
09:02 - 15 јуни, 2024

Ознака : животот е прекрасен

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Каде вечерва: Во МНТ на „Животот е прекрасен“

Еспресо
„Животот е прекрасен“ по текст на Николај Ердман, во режија на култниот режисер Александар Морфов, во четврток, со почеток од 20 часот повторно на репертоар...