24.8 C
Скопје
04:19 - 23 јуни, 2024

Ознака : Железница

Ви препорачуваме на СПЖивотни ПриказниСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НЕВЕРОЈАТНА УБАВИНА ВО ЖЕЛЕЗНИЦА: Дворот на Митко и Снежана не може да се опише со зборови!

Ј.К.Д
Во североисточниот дел на Македонија, на два километри од Кратово, се наоѓа селото Железница. А во селото, веројатно најголема атракција е впечатливиот двор на Митко...