12.8 C
Скопје
21:59 - 23 април, 2024

Ознака : варди

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Војна на жените на англиските фудбалери: Лажни приказни на Инстаграм, обвинувања за објавување вести во медиумите …

Еспресо
Две години по избивањето на скандалот, во Лондон започна судењето на Колин Руни и Ребека Варди, сопруги на познатите англиски фудбалери Вејн Руни и Џејми...