11.8 C
Скопје
22:26 - 23 април, 2024

Ознака : валтер волф

Животни ПриказниСветСлајдерСцена

Славниот Валтер Волф славеше во Загреб, ова е неговата неверојатна животна приказна

Еспресо
Во Загреб славниот Валтер Волф прослави 45 години од триумфот во Формула 1 во Монте Карло. На прославата се приклучи и Матјаж Томље, кој ја...