11.8 C
Скопје
01:17 - 15 април, 2024

Ознака : унко

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Унковски се враќа во МНТ со „Сите сме птици“ 

Еспресо
Со особена радост ја објавуваме веста за нови креативни почетоци и првата читачка проба на претставата „Сите сме птици“, по текстот на либанско-канадскиот автор, Важди...