17.8 C
Скопје
06:00 - 13 јуни, 2024

Ознака : цреѓи

Дестинации и Дегустации

Колку јагоди и цреши дневно смеат да се изедат?

Igor
Црешите и јагодите можат да се консумираат во многу комбинации. Корисни се за имунитетот и содржат многу витамини, но многумина не се сигурни колку јагоди...