23.8 C
Скопје
14:19 - 30 мај, 2024

Ознака : три знаци

АстроСлајдерХороскоп

На полна и „студена“ Месечина: Животот на три хороскопски знаци драматично ќе се промени токму сега!

Еспресо
8 декември е ден на полна, или како што уште се нарекува – Студена Месечина. Тоа ќе влијае на животот на три хороскопски знаци на...