Tag : трансвестит

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Пристигнува „Ла бомва“: Карлеуша откри дел од новата песна со Бразилецот Пабло! (ВИДЕО

Васко Спасоски
Јелена Карлеуша за својата публика подготвува нешто сосема ново, а за што се работи, таа откри на Инстаграм. Во прашање е нова песна со наслов...