16.8 C
Скопје
23:49 - 19 мај, 2024

Ознака : трансвестит

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Пристигнува „Ла бомва“: Карлеуша откри дел од новата песна со Бразилецот Пабло! (ВИДЕО

Васко Спасоски
Јелена Карлеуша за својата публика подготвува нешто сосема ново, а за што се работи, таа откри на Инстаграм. Во прашање е нова песна со наслов...