19.8 C
Скопје
22:20 - 19 мај, 2024

Ознака : трамболина

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Легендарната Голди Хан на 74 години направи интензивен кардио тренинг на трамболина, а колешките останаа воодушевени (ВИДЕО)

Еспресо
Повеќето теретани во Америка се уште не се отворени, па затоа многу луѓе тренираат дома. Голди Хан очигледно е една од нив, бидејќи на Инстаграм...