13.8 C
Скопје
00:20 - 30 мај, 2024

Ознака : Тина Величковиќ

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдер

Тина Величковиќ, режисерка во подем: Финансиските недостатоци нè тераат на нови решенија

Мартина Петреска
Величковиќ е од ретките наши млади кои сфатиле дека каде ѝ да оди, без разлика дали за образование или за работа, сака да се врати...