23.8 C
Скопје
15:48 - 30 мај, 2024

Ознака : тенк

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) Украинска инфлуенсерка на ТикТок подучува како се возат руски тенкови

Еспресо
Украинската инфлуенсерка Настја Тиман снима и на ТикТок објавува упатства како се управува со руски тенк, а претходно украинските власти објавија туторијал за најдобрите начини...