24.8 C
Скопје
12:19 - 25 мај, 2024

Ознака : телефонски број

ЛајфстајлСцена

Боливудска актерка ненамерно го претвори во ПЕКОЛ животот на еден обичен човек

Igor
Боливудската актерка Сани Леоне во еден од своите филмови на глас кажува телефонски број, кој продукцијата мислела дека не припаѓа никому, но оттогаш еден 26-годишник...