19.8 C
Скопје
22:24 - 19 мај, 2024

Ознака : телефони

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСтил

Huawei го претстави HUAWEI Mate Xs 2 – полесен и потенок од кога било!

Еспресо
Huawei денеска го претстави водечкиот смартфон на преклопување HUAWEI Mate Xs 2, што ги отелотворува сите резултати од новото истражување на компанијата поврзани со развојот на...