21.8 C
Скопје
16:01 - 30 мај, 2024

Ознака : тамара еклстоун

Uncategorized

Се огласи Берни Еклстон откако на неговата ќерка ѝ украдоа накит од 60 милиони евра: Мора да е некој од „внатре“ (ФОТО)

Слободен печат
Откако во петокот на 13 декември ја ограбија Тамара Еклстон (35) се огласи и нејзиниот татко Берни Еклстоун (89), поранешниот прв човек на Формула 1...