Ознака : Сорос

Uncategorized

Тејлор Свифт го нападна Сорос: Пејачката е бесна – дознајте ја причината (ВИДЕО)

Слободен печат
Пејачката Тејлор Свифт го нападна милјардерот и финансиер Џорџ Сорос, бидејќи тврди дека вложувал во нејзината кариера без нејзина дозвола. Музичката ѕвезда за ова јавно...