2.8 C
Скопје
05:36 - 19 април, 2024

Ознака : сончево време

СекојдневиеСлајдер

Славчо Попоски најавува сончево време со мала локална облачност

Ј.К.Д
Продолжува долгиот период на стабилно, суво и сончево време со мала локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен и од североисточен правец...