2.8 C
Скопје
05:08 - 19 април, 2024

Ознака : локална облачност

СекојдневиеСлајдер

Славчо Попоски најавува сончево време со мала локална облачност

Ј.К.Д
Продолжува долгиот период на стабилно, суво и сончево време со мала локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен и од североисточен правец...