31.8 C
Скопје
20:09 - 22 јули, 2024

Ознака : „Сè секаде одеднаш“

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Сè секаде одеднаш“: Која е Мишел Јео, будистка која му стана идол на Тарантино, а свршеница на Жан Тод

Ј.К.Д
„Сè секаде одеднаш“ доби 11 номинации за Оскар, чие 95. доделување ќе се одржи на 13 март во Лос Анџелес. Во филмот глуми Малезијката Мишел...