Ознака : самрак

Uncategorized

Харизматичниот вампир Едвард кој ги маѓепса обожавателките: Стар сум веќе и досаден!

Слободен Печат
Роберт Патинсон (33) се прослави со улогата на вампирот Едвард Кален во филмскиот серијал „Самрак сага“, а за две години ќе го гледаме во римејкот...