Ознака : плава лагуна

Филм и ТВ

Жените лудуваа по него и му ја распарчуваа облеката, а еве како тој изгледа 40 години подоцна! (ФОТО)

Еспресо
Актерот Кристофер Еткинс се прослави со улогата во филмот „Плава лагуна“ 1980 година, кога имал само 19 години и веднаш ја заработил титулата на секс...