Ознака : петта сезона

Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Тијана Дапчевиќ најави петта сезона на „Преспав“: Оваа серија е најубавото што и се случило на Македонија во последните 15 години

Еспресо
Овие неколку месеци бев повеќе во Скопје отколку во Белград, заради ангажманот околу „Преспав“, рече Тијана Дапчевиќ во „Утрински брифинг“ на „Слободен печат“. – Знаеме...