15.8 C
Скопје
22:01 - 19 мај, 2022

Ознака : мртва вода

Здрави навики Здравје Слајдер

ЛЕКАР МУ „ПРЕПИШАЛ“ НА ПАЦИЕНТ СО КОВИД ДА НЕ СЕ КАПЕ 7 ДЕНА: Министерството за здравство го истражува целиот случај

М.Р.
Министерството за здравство на Хакасија во Русија објави дека ќе има информативен разговор со доктор кој ги лекувал неговите пациенти од корона вирусот со „мртва...