5.8 C
Скопје
06:03 - 27 февруари, 2024

Ознака : мијалков

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Што се јадело и пиело на свадбата на синот на Мијалков: Од сицилијански ракчиња до италијанска паста со јастог и шампањ „Кристал“

Еспресо
Не само македонските медиуми, туку целиот регион пишуваше деновиве за гламурната свадба на Јордан, постариот син на поранешниот шеф на УБК Сашко Мијалков и балерината...