Ознака : марами

Секојдневие

Шест начини како со стил да носите марама во коса! (ВИДЕО)

Еспресо
Стилистот Џејсон Ли на публиката во една тв емисија ѝ објасни како да комбинира марами во коса. Овие фризури за пролет и лето веќе со...