16.8 C
Скопје
08:03 - 22 мај, 2024

Ознака : макс борн

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Малкумина знаат кој ѝ беше дедо на Оливија Њутн Џон: Тој е еден од најголемите научници во историјата

Еспресо
Нејзиниот сопруг Џон Истерлинг ја објави веста за нејзината смрт на својата Фејсбук страница. Актерката Оливија Њутн Џон почина на 73-годишна возраст. Таа се прослави...