17.8 C
Скопје
05:26 - 20 мај, 2024

Ознака : Македонски филмови

ЛајфстајлСекојдневие

Македонски филмови снимени лани ќе бидат прикажани на четвртото издание на „Златна рамка“

М. Р.
Годинашното издание на „Златна рамка“ е проширено и со дополнителна работна програма со интернационални гости, која ќе биде одржана во хотелот „Александар Палас“ Од 9...