14.8 C
Скопје
10:42 - 28 февруари, 2024

Ознака : мајк пенс

ЕспресоСлајдер

Поранешниот потпретседател Пенс ја откажа поддршката за Трамп: „Американците имаат подобри опции од Трамп“

Еспресо
Поранешниот потпретседател Пенс ја откажа поддршката за Трамп на изборите во 2024 година. Поранешниот американски потпретседател Мајк Пенс изјави дека Американците имаат подобри опции од...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Криси Тајген без „влакна на јазикот“ му упати порака на американскиот потпретседател! (ФОТО)

Еспресо
Потпретседателот на САД, Мајк Пенс се тестираше за коронавирус и потоа пред камерите го сподели своето искуство. „Тестот траеше кратко, но туркаат многу длабоко во...