24.8 C
Скопје
12:40 - 25 мај, 2024

Ознака : маган

СветСлајдерСцена

Кралското семејство смета дека серијата за Меган и Хари е „објавување војна“: „Не нè изненадува ваквото однесување“

Еспресо
Новиот документарен филм на Нетфликс за принцот Хари и Меган Маркл кралското семејство го третира како „објава за војна“, пренесува Дејли меил. На 1 декември,...