17.8 C
Скопје
04:38 - 20 мај, 2024

Ознака : луси мидлтон

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Луси Мидлтон – братучетката „предавник“ на Кејт Мидлтон работела на мемоарите на Хари: Специјализирала за клевета, а со принцезата од Велс се од мали нозе

Еспресо
Постои неочекувана врска помеѓу хит-книгата „Резерва“ на принцот Хари и семејството на Кејт Мидлтон. Всушност, по објавувањето на мемоарите, се покажа дека братучетката на принцезата...