25.8 C
Скопје
13:49 - 25 мај, 2024

Ознака : Љупа Аличиќ

ЛајфстајлСцена

Ова не го прават ни шеиците! Сораја ги „полеваше“ со пари пејачите на нејзиниот роденден (ВИДЕО)

Igor
Старлетата Сораја Вучелиќ го обележа својот 33 роденден во голем стил, а неколку познати имиња од српската есрадата беа задолжени за атмосферата во еден од...