Ова не го прават ни шеиците! Сораја ги „полеваше“ со пари пејачите на нејзиниот роденден (ВИДЕО)

Старлетата Сораја Вучелиќ го обележа својот 33 роденден во голем стил, а неколку познати имиња од српската есрадата беа задолжени за атмосферата во еден од најлуксузните ресторани во Виена.

Меѓу нив бил и српската ѕвезда Љуба Аличиќ.

Тој на роденденската забава заработил голем бакшиш, а снимката од вечерта веќе е виртуелна по социјалните мрежи.

Каква била атмосфератаа од родененот на Сораја и како Љуба и останатите пејачи се „редеа“ со бакшиш, погледнете ги следните видеа…

Слични објави

Го прослави 53-ОТ РОДЕНДЕН во бикини: Актерката не се предава на времето (ФОТО)

Igor

Од 12 јули продолжуваат снимањата: Поради коронавирусот интимните сцени ќе се снимаат на поинаков начин

Еспресо

За лице без брчки

Igor

Маја Шупут: Ништо не може да не спречи да се бакнуваме (ФОТО)

Еспресо

Овие фустани станаа тотален хит, а сите јасно гледаат дека овие ѕвезди во нив не носат гаќички (ФОТО)

Igor

БРИТАНЦИТЕ ШОКИРАНИ ОД СООПШТЕНИЕТО НА МЕГАН И ХАРИ – Таа е злобна и ќе биде уште полошо!

Еспресо

Остави Коментар

5 × 4 =

Слични објави

Алесандра Амбросио објави секси фотографија со саканиот за Валентајн! (ФОТО)

Еспресо

Облечете го џемперчето од баба за да изгледате секси! Погледнете како да го направите тоа! (ФОТО)

Igor

Уште еден македонски пејач се зарази со корона: И покрај тоа што внимавав, вирусот стигна и до мене! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ќе се „заразите“ од прво слушање: Момците од Дупер имаат нова песна (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Почина познатиот актер, ѕвездата на „Брејкинг Бед“ и „Tвин Пикс“

Igor

Погледнете во луксузната куќа на Мајкл Даглас и Кетрин Зита Џонс вредна 4,5 милиони долари (ВИДЕО)

Igor