15.8 C
Скопје
07:12 - 22 мај, 2024

Ознака : љубица његомир

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео+фото) „Песната што ја пееш ја напиша Србин!“: Жестока реакција на ќерката на Мерима Његомир откако Северина извика „Не ја давајте Црна Гора“

Еспресо
Хрватската пејачка Северина за новогодишната ноќ настапуваше во Котор, Црна Гора, каде со една реченица успеа да направи скандал. Пејачката ги изведе своите најголеми хитови,...