Ознака : Лидија Велковска

Здрави навики

Оваа девојка ќе ја претставува Србија на „Мис на Светот“, Македонија и оваа година без своја претставничка? (ФОТО)

Igor
Вчеравечер во Белград се одржа изборот на „Мис Србија“ за 2019 година, а оваа ласкава титула ја понесе атрактивната бринета Андријана Савиќ. Таа е од...