17.8 C
Скопје
04:48 - 20 мај, 2024

Ознака : Лидија Атанасова

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

Лидија и Кристина Атанасови, мајка и ќерка дизајнерки на чанти: Чанта како пандорина кутија – на крајот секогаш останува надежта!

jasmina.kantardzieva
Кристина го предложува дизајнот на ташната, Лидија ѝ кажува што може, како може и дали воопшто може да се изведе замислата на нејзината ќерка. Лидија секогаш...