14.8 C
Скопје
07:05 - 22 мај, 2024

Ознака : леброн

СветСлајдерСцена

(ФОТО) ЛЕБРОН ЏЕЈМС И ЕЛТОН ЏОН ЗАЕДНО НА ОДМОР: Чудниот „пар“ собра куп лајкови

Еспресо
Леброн Џејмс, кошаркар на тимот на Лос Анџелес Лејкерс, пристигна на италијанскиот остров Искија, во близина на Неапол, на суперјахтата „Цијан“, луксузна чартер јахта од...