18.8 C
Скопје
22:28 - 19 мај, 2024

Ознака : лебеди

СветСлајдерСцена

НОВО СТРАДАЊЕ ЗА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА: Еве од што морала да се опрости засекогаш

Еспресо
Нејзиното кралско височество, кралицата Елизабета, морала да се опрости од своите сакани лебеди, што се смета за последната од многуте несреќи во последниот период. Имено,...