24.8 C
Скопје
04:15 - 23 јуни, 2024

Ознака : кловн

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ВИКТОРИЈА БЕКАМ ЈА СПОРЕДУВААТ СО КЛОВН: Тритерџиите незадоволни од модниот избор на поранешната „Спајсица“

M.Р.
Гостуваше во емисијата „Добро утро Америка“ и со својот изглед и моден избор беше предмет на дискусии на социјалните мрежи. Викторија Бекам важи за личност...